Tundmatu tõmmu mees ründas Valgas kahte vanaprouat, andes 89aastasele mitu noahoopi

0
2550
Otse sündmuskohalt. Politsei otsib eakat prouat pussitanud meest.
FOTO: Arvo Meeks / Lõuna-Eesti Postimees

Reede hommikul ruttas politsei appi eakatele naistele, kes olid langenud kohutava rünnaku ohvriks. Üks naine sai tundmatult mehelt rusikalöögi, teine kolm noahoopi, kirjutab Õhtuleht.

Teade Valgas aset leidnud rünnakust tehti politseile kella kaheksa ajal. Oru tänava aiamajade juures lõi seni tuvastamata mees noaga 89aastast naist ning rusikaga 62aastast naist. Mees põgenes sündmuskohalt.

Vanem naine sai Postimehe andmetel kolm noalööki ja viidi Valga haiglasse operatsioonile.

Teisele naisele anti esmaabi kohapeal. Politseinikud on sündmuskohal ning selgitavad juhtunu täpsemaid asjaolusid ning ründajat. Praeguseks on teada, et naisi ründas tõmmu umbes kolmekümnendates aastates lühikest kasvu mees. Tal oli seljas tume t-särk, peas mustad päikeseprillid ning kaasas must õlakott.

Kui keegi on kirjeldustele vastavat meest täna hommikul kuskil liikumas näinud või märkab teda päeva jooksul, palutakse sellest hädaabinumbril 112 kohe teada anda.

Kommenteeri

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.