Ülevaade “rikastavast” multikultuursest jaanuarikuust Saksamaal

0
1434

Ülevaade “rikastavast” multikultuursest jaanuarikuust Saksamaal: migrantide poolt sooritatud peksmised, vägistamised, tapmised, mõrvad jne.

Gatestone Institute on toob eraldi välja juhtumi, kus migrandid lükkasid läheneva rongi ette kolm 16-aastast saksa koolipoissi, kellest kaks surid rongirataste all. Saksa meedia mitte ainult ei varjanud kahtlustatavate migrantide tausta, kirjeldades neid põlissakslastena; vaid teatas ka, et poisid kukkusid ise rööbastele. Niipalju siis ausast ajakirjandusest. Lühiülevaade sündmustest:

Juudid on mures. Antisemitism on muutumas valjemaks, avatumaks ja agressiivsemaks. Saksa range poliitkorrektsus veel ei julge avalikult välja öelda, et moslemite sissevedu on põhjustanud juutidele suuri probleeme, kes nüüd ägavad rünnakute all.

Sanitaartöötajad Freiburgi linnas on mures. Rünnatakse nii linnakoristajaid kui prügiautojuhte. Linna teatud osades on jäätmekäitluse ja tänavapuhastuse töötajad sunnitud töötama edaspidi vaid päevasel ajal ja mitmekesi. Siin öeldakse välja, et ründajateks on migrandid.

Ambergis peksid afgaanid ja iraanlased inimesi. Lihtsalt niisama, ilma põhjuseta. 12 inimest sai viga, 17-aastane poiss raske peavigastusega haiglasse.
Süürlased ja türklased aga peksid Gelsenkircheni keskraudtejaamas mööduvaid inimesi. Jällegi lihtsalt niisama, lõbu pärast. Noored tühjendasid vaksalis tulekustuteid, ründasid raudteetöötajaid ja vajutasid eskalaatorite peatamiseks avariiklahve. Samuti lükati kohalesaabunud politseinik läbi pizzeria klaasseina. Ametnik sai tõsiseid vigastusi

Afgaan pussitas lapseootel naist. Afgaani migrant pussitas Bad Kreuznachi haiglas 25-aastast lapseootel Poola naist, kelle laps suri rünnaku tagajärjel

19-aastane somaal tahtis vägistada 74-aastast naist. Somaalia noormees saabus pensionäri ukse taha ja nõudis seksi, eitava vastuse peale peksis naise läbi. Jenas aga tappis 23-aastane afgaan samas majas elava 87-aastase naise.

Gambia “sõjapõgenik” käis Ravensburgis panka röövimas. Vehkis noaga, loopis toole ja radiaatoreid, aga raha ei saanud.

Mindenis ründas afgaan seksuaalselt 17-aastast tüdrukut, kes jäi põgenemisel bussirataste alla ja sai viga. Saksa meedia vaikis juhtumi maha, rünnakut kajastas ainsana konservatiivide väljaanne Junge Freiheit.

18-aastane afgaan tappis Münsteris pagulaskeskuse töötaja. Afgaan pussitas Portugali päritolu naist, pagulaste abitöötajat 6 korda noaga südamesse. Tapetud José Miranda oli välja astunud teise naise kaitseks, keda afgaan ahistas. Saksa(stani) kohus mõistis Afganistani pagulase teos õigeks. Naise tapmine olevat olnud pelgalt enesekaitse.

21-aastane Iraagi varjupaigataotleja Ali Bashar sai süüdistuse 17-aastase saksa juuditüdruku Susanna Feldmanni vägistamise ja tapmise eest. Mees põgenes Iraaki, kuid saadi kätte ning toodi Saksamaale tagasi.

33-aastane väljasaadetav süürlane vehkis Franfurti lennujaamas lennukis terariistaga. Tal õnnestuski väljasaatmine peatada.

25-aastane Süüria migrant ründas seksuaalselt Landshutis kooliteel olevaid 11-14aastaseid tütarlapsi. Mees oli juba varasemalt tagaotsitav.

16-aastane nigeerlane peksis läbi 32-aastase naiskonduktori, kes julges temalt rongis piletit küsida.

– Vägistamised, seksuaalsed rünnakud ja ahistamised…sekka ka terrorismis süüdimõistetud, omavahelised arveteklaarimised ja tapmised, kelmused jne.

Selline on väga lühike kokkuvõte Saksa argipäevast jaanuarikuus. Immigratsioon “rikastab” ja mitte vähe!