Ungari peaminister Viktor Orbán: “Aafriklaste tulevik peitub Aafrikas”

0
758

“Niikaua kui Ungaril on praegune valitsus, sisserändajad siia ei tule.”

Aafriklaste tulevik peitub Aafrikas, ütles Ungari peaminister Viktor Orbán eelmisel neljapäeval Kossuthi raadio saates Nice’i islamiterrorismi kommenteerides.

“Kui me ei soovi näha selliseid sündmusi nagu Nizzas, siis ei tohi me neid siia lasta,” ütles Orbán.

“Peale nende väheste kes juba siin [Ungaris] on ei taha me siia uusi sisserändajaid, eriti ebaseaduslikke immigrante, me ei soovi neid oma riiki vastu võtta,” jätkas peaminister.

Hr Orbán rõhutas, et Brüssel ei saa sundida Ungarit aktsepteerima inimesi, keda ta ei soovi. Selle lõpptulemuseks oleks ainult matused nagu läänes.

“Vaatamata kogu survele, ei käi Ungari Brüsseli teed,” ütles peaminister.

Orbán teatas, et “immigratsiooni pooldav opositsioon soovib näha, et Ungari muudaks oma sisserändepoliitikat, kuid seni, kuni Ungaril on see valitsus, migrandid siia ei tule”.

Peaminister Orbán saatis ka viisakusest Prantsusmaa presidendile kaastundeavalduse ja seda kohe pärast seda, kui möödunud neljapäeval Nizzas oli islamistlik terrorirünnak, milles sai surma kolm süütut inimest.

Allikas: Ungari valitsus, Kansalainen.fi

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.