Urmas Reitelmann: Kas füüsiliselt ja vaimselt terved ajakirjanikud on hommikust saadik “Kevadtormil”?

@Urmas Reitelmann

0
2334

Tänane päev on märgiline.

Esmalt võib lõplikult tõestatuks pidada Eesti ajakirjanduse surma ja üksiti ka matuseid. Tehtud. Lõpetatud tegevus.Raipeõgijatest “ivestigeerivad ajakirjanikud”teadsid, et neil puuduvad vähimadki tõendid Marti Kuuse kohta, aga avaldamisega läks sedavõrd kiireks, et lajatati oma sodi letti. Tagatipuks pidid klounid aga tunnistama, et case puudub ja Marti eksabikaasa eitab igasugust vägivalda. Jeesus Mariia! Kui loll peab olema, et endale vabatahtlikult kakapott pähe panna? Ilmselt on osalt põhjus ka ajalisel kokkulangevusel – füüsiliselt ja vaimselt terved ajakirjanikud on hommikust saadik “Kevadtormil”.

Teine, lõbusam lugu juhtus aga Riigikogus, kuhu saabus “Kadrioru Lendav Tsirkus” nagu frustreerunud diplomaadid Islandi väljakult, nähtust kutsuvad, kandes dressipluusi, mis oli silmatorkavalt kole, kuid see-eest sõnumiga: “sõna on vaba”, mida iganes see tähendama peaks. Esmane reaktsioon oli “kuhu jäid suusad? Riigipea nõudis, et minister Kuusik tuleb vande andmisest eemaldada. Kuna mingit alust selleks polnud, andis Marti vande, mille toimumise hetkel nägid Riigikogu liikmed Kaljulaidi tormavat loozhi sügavusse, kust ta siis uuesti välja hüppas, kui Marti vanne antud sai. Oli lõbus. Igatahes sai täna varakult selgeks, et Kaljulaidil puudub vähimgi soov teiseks ametiajaks kandideerida.

Kommenteeri

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.