USA asepresident Kamala Harris migrantidele: “ärge tulge enam siia!”

0
150

USA president Biden, kes pani asepresident Kamala Harrise migratsioonivoo eest vastutama,  ütles Mehhiko piiril ja kaugemal sissepääsu ootavatele migrantidele: “ärge tulge enam siia!”

“seda on tõeline pettumus pealt vaadata,” ütles demokraadist erakonnakaaslane Alexandria Ocasio-Cortez.

Esimesel välisreisil olnud USA asepresident Kamala Harris hoiatas võimalike sisserändajaid Guatemalas selge sõnumiga: “Ärge tulge siia.”

New Yorgi kongressi liige Alexandria Ocasio-Cortez kirjutas Twitteris, et on seda nähes väga pettunud: „Esiteks on seaduslik taotleda USA riigilt varjupaika. Teiseks on USA aastakümneid Ladina-Ameerikas juhtinud režiimimuutusi ja ebastabiilsust. Me ei saa kellegi maja põlema süüdata – ja siis mõista põgenemise üle kohut.”

Karmi kriitikat Harrise silmatorkava avalduse kohta tuli ka inimõiguslastelt.

Allikas: Spiegel

Kommenteeri

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.