USA televõrgu jurist soovis viia vabariiklaste lapsi ümberõppelaagritesse

0
475

Isegi kui Biden võidaks, ei oleks vabariiklaste lastel turvaline kasvukoht nende perede juures. Igal juhul tuleb lapsed viia ümberõppelaagritesse. Nii ütles USA televõrgu jurist.

Rahvusringhäälinguteenus (PBS) on USA avalik-õiguslik ringhäälingu ja telesaadete levitaja. PBS-i õigusnõunik Michael Beller tegi hiljuti skandaalse avalduse, kui soovis oma videos Trumpi toetajate surma ja Vabariiklaste lastele kommunistlikest diktatuuridest tuntuks saanud “ümberõpet”. Beller plaanis ise vägivallas osaleda, kui Biden valimistel kaotab.

2-minutises videos rõõmustab Beller koroona levikus “punastes” [vabariiklaste] osariikides, kuna elanikud “ei julgevat Trumpi poolt hääletama tulla” ja “paljud neist on haiged ja suremas”.

Beller ütles videos, et tema arvates kasvatavad Trumpi toetajad oma lapsi sallimatuteks ja kohutavateks inimesteks. Seetõttu tuleb nad saata ümberõppelaagritesse ehk “valgustuslaagritesse”, nagu mees oma videos ütleb.

Isegi kui Biden võidaks, ei elaks vabariiklaste lapsed turvalises perekonnas. Beller ütles, et ohutusagentuur viib lapsed nagunii ümberõppelaagritesse.

Beller võrdles Trumpi Hitleriga ja lubas minna Valgele Majale Molotovi kokteile viskama, kui Biden kaotab.

“Ameeriklased on nii rumalad … On hea elada piirkonnas, kus inimesed on haritud ja teadlikud,” lisas Beller.

Varsti pärast video avalikuks tulekut läksid PBS-i ja Belleri vahel teed lahku. “See inimene ei tööta enam PBS-is,” öeldi telekompanii avalduses.

Allikad: Kansalainen.fi, The National PulseLaw and Crime.

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.