USA üliõpilane sai rassismisüüdistuse – pärast seda, kui ta ütles: “Mulle meeldivad valged inimesed”

0
883
Julian von Abele

Füüsikaõpilane Julian von Abele, 21-aastane, sai hiljuti süüdistuse rassistina paljudes Ameerika meediakanalites. “Ma armastan valgeid inimesi!” Ütleb ta oma lühikeses videos, mis sai meedias suurt tähelepanu, vahendab Voice of Europe.

Peavoolumeedias nimetatakse teda rassistiks, kes väidetavalt “ahistab” teisi tudengeid, kuigi ta selgelt ütleb, et ta ei vihka ühtegi teisest rassist inimest. Need süüdistused on jõudnud ka Columbia ülikooli juhtkonna kõrvu, ning kool alustas tema vastu uurimise.

See kõik algas siis, kui vasakpoolsed süüdistasid noormeest seksuaalse vägivalla julgustamise ja Trumpi toetajaks olemise eest.

“Suur ringkond õpilasi kogunes minu ümber ja ütles mulle, et mul pole õigust jagada oma seisukohti naistega, kuna olen valge mees.”

“Ma usun, et iga inimene peaks ise ennast armastama ja oma kultuuri armastama, ja me peaks kõik olema uhked oma kultuuripärandi üle,” sõnas ta.

Julian von Abele on tõeline noorgeenius, kes juba 2015. aastal, hoolimata oma noorest vanusest, avaldas paralleelse universumi kohta arenenud füüsika raamatu.