“Vaene sõjapõgenik”: Freiburgi grupivägistaja Majd H. on äärmiselt agressiivne

0
1396
Majd H. kuulipildujaga kaks aastat tagasi Facebookis

Majd H. tuli 2014. aastal Saksamaale kui julma kodusõja ja vägivalla eest põgenenu, kes otsis rahvusvahelist kaitset. Selle asemel, et abi vastu võtta, kuritarvitas ta pakutud abi. Ikka ja jälle sattus mees pahandustesse ametivõimudega ning oli pidevalt politsei huviorbiidis seoses nii kehavigastuste tekitamise kui ka kallaletungidega, vahendab Bild.

Tulles Saksamaale sai mees Freiburgis enda käsutusse puhta ja korraliku 16 m² korteri, koos toa, köögi ja WC-ga. Kõik korteri- ja kommunaalkulud kandis riik. Noormehel jäi üle vaid korteris elada ja end hästi tunda (vt pilti).

Freiburg on väga hinnatud puhkekoht ja sealsed, isegi väikeste korterite hinnad, on lihtinimese jaoks liiga kõrged.

Selle asemel, et hinnata talle antud suurepärast võimalust elada nii kaunis linnas, vandaalitses ja lõhkus Majd H. ning muutis korteri kiiresti prügimäeks. Igal pool vedeles prügi, vannituba oli räpane ja võib öelda, et mees muutis korteri elamiskõlbmatuks (vt pilti).

Üürileandja Bernd: politsei oli pidevalt kohal, sest mees pildus oma toast mööblit välja, oli vägivaldne, peksis oma naabreid ja tungis isegi puudega inimesele kallale.

Need teod olid eelmänguks julmale teole, 18-aastase noore neiu grupivägistamisele. Sakslannat vägistati erinevatel andmetel 8-15 mehe poolt neli tundi järjepanu. Süüdimõistmise korral ähvardab “vaest sõjapõgenkku” kuni 10.a. vanglat.

Vermieter über Majd H.: „Er hat sich schlimm benommen”

Freiburg – Er kam in unser Land, suchte Schutz vor dem schrecklichen Bürgerkrieg in seiner Heimat. Doch statt die Hilfe anzunehmen, geriet Majd H. (21) auf die schiefe Bahn, immer wieder gab es Ärger mit der Polizei. Und nicht nur mit der. Das verpfuschte Leben des jungen Kurden – BILD auf Spurensuche in Freiburg.