Vägistajad ja pedofiilid saavad Austraaliast kinga!

0
1193

Austraalia valmistub rakendama seadust, millega muudetakse “välismaal sündinud” kurjategijate elu karmiks, edastab Daily Mail.

Neljapäeval Austraalia parlamendi alamkotta jõudnud seaduseelnõu näeb ette, et igaüks, kes on süüdi mõistetud kuriteos, mille eest karistatakse vähemalt kaheaastase vanglakaristusega (kasvõi tingimisi), võib oma viisaga hüvasti jätta.

Sellega võetakse sihikule vägivallatsejad ja seksuaalkurjategijad.

“See seaduse eelnõu saadab Austraalia kogukonna nimel selge ja üheselt mõistetava sõnumi, et Austraaliasse sisenemine või Austraalias viibimine on privileeg, mis on tagatud ainult “hea loomuga” isikutele,” ütles immigratsiooniminister David Coleman.

“Nagu Austraalia kogukonnal, ei ole ka valitsusel mingit sallivust mittekodanike suhtes, kes on toime pannud tõsised kuriteod,” sõnas Coleman.

Samuti karmistatakse immigratsioonireegleid.

Foreign sex pests and violent criminals to be deported from Australia

More foreign-born criminals are set to be booted out of Australia in crackdown Anyone convicted of crimes punishable by two years in jail could have visa cut Laws would capture violent and sexual crimes including riots and carjackings More foreign-born criminals will be booted from Australia under draft laws introduced to federal parliament.