Valed rabi solvamise ja ründamise kohta aina kasvavad

0
3247

On lausa üllatav, kuidas kogu solvamissaaga üles puhunud Gennadi Gramberg pidevalt oma postitust muudab ja venekeelset elanikkonda üles ässitab.

Kell 19.30 pühapäeval on postitust juba kordi “parandatud”, ilmselt vastavalt lisanduvale infole. “Lähedal oli MUPO patrull, kelle poole pöördus rabi palvega midagi ette võtta, sest tal oli kaasas lapsed ja ta ei välistanud, et agressiivselt käitunud noormees võib minna ka kallale. Kahjuks, ei reageerinud patrull palvele.NB! PARANDUS. POLITSEI REAGEERIS, KUID RABI JUBA LAHKUS JA SAANUD SELLEST TEADA. TÄNUD MUPOle,” kirjutab Gramberg.

Ühesõnaga, Grambergi sõnul mupo ei reageerinud, siis teatab ta, et reageeris politsei, aga tänusõnad millegipärast mupole. Tema postituse all aga on juba palju mupot sõimavaid kommentaare.

Koela Malkina Жалобу на патруль точно надо написать.
Amnon-Juzef Luvistsuk Häbi. Kas MUPO`l on tulevase koalitsiooni uued juhised?
Ksenia Repson-Deforge там где начинаются полномочия, там кончается человечность? отвратительно((

Seega algatas Gennadi Gramberg sama vihaõhutuse, mis Karoli Hindriks oma ameeriklanna-väljamõeldisega ehk ajas valeandmetega kümned inimesed vihaseks. Kui see pole avalik rahvustevahelise viha õhutamine, siis mis see on?

Mida aga kirjutab Postimees: “Mees oli parasjagu munitsipaalpolitsei bussi juures, kus talle vormistati trahv piletita sõidu eest. «Ilmselgelt närviline ja ebatsensuursete väljenditega patrulli kostitanud noormees vestles kogu aeg telefonis tuttavaga. Menetlustoimingu ajal möödus taamal rabi koos lastega, kelle suunas närvilises olekus noormees solvavaid väljendeid kasutas. Mupo patrull sekkus olukorda koheselt ja lõpetas noormehe ebaviisaka käitumise, lubades allumatuse korral kohale kutsuda politsei. Noormees lõpetas oma tegevuse ja intsident sellega ka lõppes. Rabi mupo patrulli poole ei pöördunud ja mupo patrullil ei olnud rabiga mingit kontakti,” selgitas mupo pressiesindaja Meeli Hunt.

Lõpetuseks mõtte Varro Vooglaiult: “Juudi kogukond rakendas ühe matsi väljaütlemised kohe EKRE-vastase poliitilise võitluse teenistusse. Selline käitumine ei ärata küll juudi kogukonna suhtes vähimatki austust. Paralleelselt õilsate deklaratsioonidega võiksite ühtlasi vabandada 16. märtsi intsidendi kohta valetamise pärast, nagu palunuks pearabi MuPo-lt abi ja nagu keeldunuks MuPo abi osutamast – esiteks pearabi MuPo-lt abi ei palunud ja teiseks MuPo osutas abi sellegi poolest.”

Juudi kogukond on tõesti astunud välja ainsa erakonna vastu, kes toetas Ameerika Ühendriikide saatkonna üleviimist juudiriigi ainsasse pealinna Jeruusalemma, samas kui vasakpoolne välisminister Sven Mikser selle hukka mõistis. Seega kaotab kogukond siin palju eesti sõpru!

Allikas: https://uueduudised.ee/