Vanglast ennetähtaegselt vabastatud migrant käib ringi ja tapab inimesi

0
3128

Saksamaal toimuvad uskumatud asjad migrantidest kurjategijatega – vanglast ennetähtaegselt vabastatud migrant käib ringi ja tapab inimesi. Kas lastakse kõik oma kodanikud maha tappa haiglase poliitkorrektsuse ja nn inimõiguste tõttu?

Varem kuritegudes süüdimõistetu sooritas uue mõrva – kuigi ta oleks pidanud vanglas istuma veel üle 500 päeva. Armuandmispalve tõttu ta vabastati ennetähtaegselt, mis võimaldas tal saksa pereisa mõrvata.

Korduvalt süüdi mõistetud röövimiste, vargusete, relvade ja uimastitega seotud õigusrikkumiste eest Omar A. põrkus järjekordse varguse käigus 27. septembril pereisaga tema kodus, kirjutab ajaleht Bild.

Kui 54-aastane pereisa üritas sissemurdjat takistada, pussitas Omar korduvalt oma ohvrit ülakeha piirkonda. Mees suri haiglas järgmisel päeval, pussitaja põgenes.

Omar A. pani toime uue murdvarguse, mis asus vaid 1000 meetri kaugusel eelmisest ja ähvardas ka seal peremeest noaga. Seekord siiski asi pussitamiseni ei jõudnud. Politsei tabas mehe hiljem metroojaamas. Nad leidsid süüaluse juurest mõrvarelva, millel oli ohvri veri ja DNA.

“Me uurime mõrva ja röövi, ning süüdistatav tuleb kohtu ette,” ütles prokuröri pressiesindaja. Seni pole suudetud kurjategijat riigist välja saata, sest tema koduriik Liibanon ei võta vastu oma kurjategijaid, kirjutab Bild.

ALLIKAS:

Mehrfach verurteilter Straftäter kommt vorzeitig aus Haft – und begeht Mord nach Einbruch

Ein verurteilter Straftäter soll nach einem Einbruch einen Mord begangen haben – obwohl er noch mehr als 500 Tage im Gefängnis hätte absitzen müssen.