Varjupaigataotleja vägistas lapse, kes õpetas talle saksa keelt

0
2862

Saksamaal Bückeburgis tunnistas 27-aastane varjupaigataotleja, et sundis 13-aastast tüdrukut vahekorda, edastab uudisteagentuur Unser Tirol.

Noor neiu ja immigrant kohtusid kohalikus põgenike abikeskuses mitmel korral, sest varjupaigataotleja avaldas soovi, et tüdruk õpetaks talle saksa keelt.

Paraku said selgeks varjupaigataotleja tegelikud kavatsused. Ta ründas ja vägistas 13-aastase tüdruku oma sõbra (teise immigrandi) ruumis.

“Minu tütre sõnul hoidis ta teda kinni ja lukustas toa ukse,” rääkis ohvri ema uudisteportaalile Schaumburg News. “Ta sundis teda, kuigi tüdruk ütles: ”Ei, ma ei taha seda.””

Varjupaigataotleja sõnutsi ei teadnud ta, et tema ohver on 13-aastane. “Ma arvasin, et ta on 18 või 19,” ütles ta Saksa kohtule. Migrandile esitati süüdistus.

Asylum seeker brutally rapes CHILD who was teaching him German

A 27-year-old asylum seeker in Bückeburg in Germany, admits to forcing a 13-year-old girl to have sex with him, news outlet Unser Tirol reports. The young girl and the migrant met at the local refugee relief centre and they met several times. The migrant said he wanted to learn the German language.