Vastupanu on alanud: Londonis toimub laupäeval meeleavaldus Antifa vastu

0
2717

Laupäeval, 13. juunil kell 11 toimub Londonis Whitehallis rahumeelne meeleavaldus, millega protesteeritakse politseinike massiliste ründamiste, monumentide lammutamise ja Antifa terroristide mässu vastu.

Liikumine #AllLivesMatter #FightBack teatas, et see on vastus Antifa külvatavale anarhiale ja meeleavaldusele on oodatud kõik, sõltumata rassist, usust ja teistest orientatsioonidest.

Protest loodab tasakaalustada kurjategija George Floydi surma kallutatud kajastust ning seista vastu Antifa mõju suurenemisele Suurbritannia ühiskonnas.

Briti poliitaktivist Tommy Robinson on lubanud koos oma mõttekaaslastega asuda eeloleval nädalavahetusel kaitsma Londoni monumente, mille mahavõtmist nõuavad Briti moslemite komitee, Antifa ja BLM, keda toetab Londoni moslemist linnapea Sadiq Khan.

Allikas: Voice of Europe, Uued Uudised

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.