Venekeelne ERR: Eesti võtab selle ja järgneva aasta jooksul juurde veel 80 põgenikku Türgist

0
705

Venekeelne ERR väidab, et Eesti võtab selle ja järgneva aasta jooksul Euroopa ümberasustamise programmi raames juurde veel 80 põgenikku. Põgenikud saabuvad Eestisse vastavalt valitsustevahelisele kokkuleppele Türgi põgenikelaagritest.

Vastavasisulise kirja sai Tallinna linnapea Taavi Aas sotsiaalministeeriumi asekantslerilt Rait Kuuselt. Arvestades, et rändajad eelistavad elada Tallinnas, on Kuuse huvitatud kohtumisest Aasaga, et arutada sobivaid võimalusi pagulaste vastuvõtmiseks.

Rait Kuuse on tuntud selle poolest, et kuulub värskelt poliitareenile astunud, kuid vajaliku arvu liikmete puudumise tõttu erakonnaks veel mitteformeerunud globalistliku suunitlusega Eesti 200 koosseisu.

Uudise on avaldanud venekeelne Delfi, Postimees ja ERR. Eestikeelsest meediast täna sellist uudist ei leia. Kas meedias toimub uudiste selektsioon rahvusgruppide alusel?

ALLIKAS:

До конца 2019 года Эстония примет еще 80 беженцев из Турции

Об этом в своем письме на имя мэра Таллинна Таави Ааса со ссылкой на договоренность внутри правительства сообщил вице-канцлер Министерства социальных дел Райт Куузе. По словам Куузе, речь идет о лицах из лагерей беженцев на территории Турции. С учетом того, что мигранты предпочитают жить в Таллинне, Куузе заинтересован во встрече с Аасом, чтобы обсудить подходящие всем сторонам варианты организации приема беженцев.

Kommenteeri

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.