VIDEO: Agressiivne homopropagandist lõi rusikaga kodanikku, kes mõtles temast teisiti

0
3060

Eileõhtuses uudistesaates Aktuaalne Kaamera on lõigus, mis kajastab LGBT meeleavaldust Vabaduse platsil, selgelt näha, kuidas vikerkaarelippu lehvitav vägivaldne naisterahvas läks vaikivat vastuprotesti väljendanud noormehe juurde ja virutas talle täiest jõust vastu pead.

Käputäis homoproagandiste oli sotsnoorte eestvedamisel kogunenud Tallinnas Vabaduse platsile, kandes muu hulgas vihaõhutavaid plakateid, kus oli maha tõmmatud sõnapaar „traditsioonilised pereväärtused“.

Neist eemal Harjumäe nõlval seisid mõned makides noormehed, kes avaldasid vaikides ja näpumärgiga seda, mida nad asjast arvavad.

Mingil hetkel läks üks neiu nende juurde ning hakkas  provotseerivalt vikerkaarelippu noormehe nina all lehvitama. Viimane püüdis seda eest ära tõmmata, mille peale agressiivne homoaktivist virutas talle rusikaga täiest jõust vastu kukalt. Mees jäi siiski tasakaalukaks ning taandus koos kaaslastega. Nende koha hõivasid eestlastele pühal Vabadussamba jalamil mitu vikerkaarelippude ja plakatitega vehkivat LGBT-last.

Politsei aga hakkas agressori asemel tegelema nende noormeestega.

Meenutagem, et kunagi tuli sots Indrek Tarand Toompea lossi esisel meeleavaldusel esinejatelt mikrofoni ära tõmbama ning kukkus sellejärgsel rüselusel tagumikkupidi vastu ühe meeleavaldaja jalga.

Sellele järgnes suur skandaal, kohtuskäigud ja vabandused, kuid nüüd, kui reaalselt lüüakse kodanikule ohtlikult peapiirkonda, ei juhtu miskit. Kõik poliit- ja meediakoerad hauguvad hoopis teise puu all.

Allikas: Uueduudised.ee

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.