VIDEO | Detroidis blokeeriti hääletussedelite lugemise ajal aknad

0
846
Foto: Twitter/@MattFinnFNC

Detroidis langes hääletamissedelite lugemine kolmapäeval kaosesse, kui sajad pettuste pärast muretsenud vabariiklaste mitteametlikud vaatlejad koondusid loendamiskohta.

Detroidi linn kasutab valimisjaoskonnana TCF-i keskust – endist Cobo Halli – kus käib hääletussedelite loendus.

Vabariiklased ja Trumpi poolehoidjad muutusid ärevaks, kuna Trump oli veel teisipäeval  häälte varajase loendamise ajal piirkonnas tugevas juhtpositsioonis, kuni algas postiga saadetud sedelite loendus.

Mitmes sotsiaalmeediasse postitatud videos on näha, kuidas töötajad üritavad teha kõik selleks, et inimesed ei saaks jälgida, mis siseruumis tegelikult toimub:

Fox Newsi korrespondent Matt Finn kirjutas: „Mõned aknad jäävad blokeerituks. Küsisin mõnelt inimeselt, kes need lindistas ja miks, selget vastust pole. Mõni töötaja ütleb meile, et nende arvates ei olnud selles ruumis piisavalt palju (vabariiklasi ja demokraate).”

President Trumpi kampaania meeskond on esitanud ülemkohtusse hagi, väites, et neile ei antud juurdepääsu loendamisprotsessile.

Töötaja kasutas akende katmiseks suuri papptükke, takistades väljaspool olijaid toimuvat nägemast. Teised töötajad kasutasid uste-akende blokeerimiseks pitsakaste.

See aga kasvatas pinget enam, mis tõttu püüdis Detroiti tervishoiuosakonna esindaja puhastada fuajee inimestest (et nad lahkuksid loendamispiirkonnast), tekitades sellega vaatajatele veel rohkem pahameelt:

 

Kui 99% häältest on loetud, juhib Biden Trumpi enam kui 60 000 häälega, vahendab Detroit News.

Allikas: www.breitbart.com

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.