VIDEO: ISISe kõrilõikajad naudivad Saksamaal pagulase elu!

0
905

Iraagi neiu kohtas Saksa tänaval pagulasest ISISe võitlejat, kes teda varem seksiorjana pidas. Neiu oli sunnitud põgenema Saksamaalt, vahendavad Euronews ja Daily Mail.

ISISe orjavangist põgenenud iraaklanna Ashwaq Haji teatas meediale, et kohtus Saksamaal oma endise piinajaga, kes naudib seal rahulikku elu.

Iraagi jesiidi vähemusse kuuluv Ashwaq langes ISISe kätte 2014. aastal, kui ta oli alles 14-aastane. Seejärel müüdi ta 100 dollari eest seksiorjaks mehele nimega Abu Humam. Teda vägistati ja piinati ning sunniti islamiusku kolm kuud, enne kui tal õnnestus mehe juurest põgeneda.

Hiljem sai ta asüüli Saksamaal, kuid kohtus selle sama ISISe mehega, kes teda vangis hoidis ja vägistas.

Veebruaris kooliteel peatus tüdruku kõrval auto, kus istus ta vangistaja.

“Ta pöördus minu poole saksa keeles ja küsis: kas sa oled Ashwaq? Värisesin hirmust ja ütlesin, et ei ole.”

“Ma olin nii hirmul, et suutsin vaevu rääkida. Ma arvasin, et see kõik on minu jaoks möödas.”

“Ta hakkas rääkima saksa keeles, küsides, kas ma olen Ashwaq või mitte. Ma ütlesin ei ole. Siis hakkas ta araabia keeles rääkima.”

“Ma vastasin saksa keeles pidevalt, öeldes, et ma ei räägi araabia keelt.”

Seejärel ütles mees, et ta on teadlik, et tüdruk on Ashwaq. “Ma tean, et sa oled elanud Saksamaal alates 2015. aastast. Ma tean, et sa elad koos oma ema ja vennaga.”

“Ta isegi ütles mulle mu enda aadressi. Lühidalt, ta teadis kõike mu elust.”

Ashwaq rääkis, et paljud Euroopasse põgenenud jesiidi tüdrukud on kohtunud hiljem meestega, kelle vangistuses nad olid viibinud.

Ashwaq tänas oma võõrustajaid Saksamaal, öeldes: “Ma tänan kõiki sakslasi. Käisin kolm aastat koolis ja ma olen nii palju õppinud. Ma tänan teid kõiki.”

Tüdruk oli kohtumisest niivõrd hirmutatud, et otsustas põgeneda Saksamaalt tagasi Kurdistani, kus elab tema isa. Ta usub, et seal on tal ohutum viibida.

Ashwaq rääkis politseile mehega kohtumisest ja kuigi nad tuvastasid ta kaameralt, ütles politsei, et nad ei saa selles suhtes midagi teha, sest mees on samuti Saksamaal registreeritud pagulasena.

Jesiidid on kurdi rahvusrühm, kes on põlvkondade viisi kannatanud islamistide massimõrvade, tagakiusamise ja rõhumise all. Alates 2014. aastast on nad olnud ISISe piiramisrõngas. Islamistid on võtnud tuhandeid naisi seksiorjusesse.

Jesiidid kummardavad Paabulind-inglit. Nad usuvad, et ta on langenud ingel, kes kahetses pattu ning seejärel lõi taas maailma, mille olemasolu oli vahepeal katkenud.