VIDEO: moslemiaktivist kutsub üles migrante Saksamaal tulema tänavatele, et peatada “natsid”

0
676

“Peale Berliini moslemite riigisekretäri (huvitav amet) Swansan Chebli ülekutset tulla Chemnitzi meelt avaldama “paremäärmuslaste” vastu, on nüüd Youtube vahendusel esinenud üleskutsega ka Palestiina moslemiaktivist Fuad Musa. Oma videos kutsub Musa üles kõiki migrante Saksamaal tulema kümnete tuhandete kaupa Chemnitzi ja peatama “natsid”.

“Organiseerige endale bussid ja sõitke Chemnitzi,” kõlas üleskutse. “Kui riik ei suuda meid kaitsta, siis kaitseme end ise. Me näitame, et me oleme Saksamaa ja me kuulume siia.”

“Eriti need migradid, kes on Saksamaal juba kaua elanud ja aidanud seda üles ehitada, peaks näitama eeskuju,” lisas Musa.

Migrandid ei peaks lootma ühiskonna abile ja poliitikute omale, vaid astuma “natsidele” ise vastu ja mitte jätma tänavaid nende valdusse. Migrant peaks kaitsma enda “sugulasi Dresdenis, Chemnitzis ja üle kogu Saksimaa”, kõlas üleskutse.

Video lõpus pöördub ta kõigi moslemite poole Hesseni, Berliini, Hamburgi, Bremeni, Baden-Württemberg‎i, Baierimaa, ning teistes liidumaades: “Sa peaks tulema kohale üle kogu Saksamaa ja näitama, et me oleme anti-rassistid ja me peatame natsid.”

“Kui riik ei aita meid, siis me aitame end ise! Türklased, araablased, albaanlased, bosnialased organiseeruge – pole tähtis, kus sa oled,” ütles Musa.

ALLIKAS: 

Will er den Bürgerkrieg in Chemnitz? – Der Gegenschlag-Muslim legt nach

von Birgit Stöger Auf Fuad Musas Facebookseite steppt der Bär. Fuda, der mobblige Muslim, der nach den Vorkommnissen in Chemnitz öffentlich „Migranten” und insbesondere seine Glaubensbrüder dazu aufruft, zu Zehntausenden nach Chemnitz zu kommen, da „ein Gegenschlag auf gemeinsamer Ebene notwendig” ist, bekam für seinen mutmaßlichen Gewaltaufruf kräftig Gegenfeuer.