VIDEO: USA uue presidendi toetajad panid tema ametisse nimetamise auks riigilipu põlema ja ründasid partei peakorterit

0
3431

Anarhistid ja antifašistid, kes olid USA värskelt ametisse kinnitatud presidendi toetajad süütasid riigilipu ja ründasid demokraatide partei kohalikku peakorterit Oregoni osariigis Portlandis.

„Meid ei huvita, kes on president,” skandeerisid anarhistid, kuigi USA värske asepresident Kamala Harris on samuti anarhist. Antifašisid kirjutasid seintele „F*** Biden” ja peksid aknaid sisse.

Portlandis ja Denveris süütasid kohalikud kommunistid ja antifašistid Bideni presidendiks valimise puhul riigilipu, edastab USA meedia. Seattle’is peksid antifašistid sisse aknaid ja rüüstasid poode. Samuti peksti sisse kohtumaja aknad.

Antifašistid ja anarhistid andsid teada, et nad ei taha Bidenit, vaid tahavad kättemaksu politsei vägivalla eest.

Enne valimisi olid antifašistide ja anarhistide mässud üle terve Ameerika üks peamisi põhjuseid, miks eelmine president Trump toetust kaotas ja Biden presidendiks valiti.

Allikas: Eestinen.fi

JÄTA OMA VASTUSES

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.