VIDEO: Van Damme šokeeris homo-multikulti kogukonda!

0
5097

Kogu maailma progressiivsed inimesed on šokeeritud!

Tuntud näitleja Jean-Claude Van Damme esines 30. juunil “France 2” telekanali jutusaates koos soolise võrdsuse ministri Marlène Schiappa’ga ja avaldas arvamust, et inimesed peaks olema abielus ja naised võiksid kodus lapsi kasvatada ning mehed peaks raha teenima.

Kui siis minister küsis Van Damme arvamust samasooliste abielude kohta, et kuidas selline teooria nende abielude puhul töötaks, vastas Van Damme: “Mehed abielluvad meestega? Mehed abielluvad, naised abielluvad, koerad abielluvad … kõik abielluvad ja kõik lahutavad.”

Selle peale arvas minister, et see pole naljakas, seda eriti päeval, mil toimus Pride homoparaad, kus inimesed marssisid oma õiguste kaitseks: “Ma leian, et see on šokeeriv, siin on inimesed, keda on pekstud ja solvatud, kuna nad on homoseksuaalid, me peame neid toetama, selle asemel et neid pilgata, nimetades neid koerteks” ning viitas trahvimise võimalusele homofoobiliste avalduste eest.

Van Damme vastas: “Mul on palju sõpru, kes on homod. Kui nad tahavad abielluda, siis see on OK. Kuid küsimus on selles – kui kõik poisid abielluvad üksteisega ja kõik naised abielluvad omavahel, siis kuidas me saame lapsi?”

Stuudio publikul oli lõbus, progressiivsed inimesed esitasid umbes 20 kaebust.