VIDEOD | Brexiti eestvedaja Nigel Farage ennustab Euroopa Liidu kivi kivi haaval kokkuvarisemist

0
1124

Brexiti eestvedaja Nigel Farage omas mahlas. Annab turmtuld euroföderalistide suunas! Ennustab Euroopa Liidu kivi kivi haaval kokkuvarisemist. Lühidalt:

– Kui te oleks teinud brittidele kasvõi mõne väikese järeleandmise. Kui te oleks andnud brittidele kasvõi väikese võimaluse oma riigipiire kontrollida, poleks Brexitit tulnud

– Korrutate ainult “rohkem Euroopat”, mis ei lahenda ühtegi probleemi. Liikmesriikidel ei lubata ise otsuseid langetada.

– Euroopa rahvad on aru saanud, et Euroopa Liidus ei saa olla iseseisev demokraatlik rahvusriik.

– Brexit saab olema esimene kivi, mis murtakse müürist. Seda tõestavad hiljutised Itaalia ja Ungari valimistulemused.

– Euroföderalistid arvavad, et EL-i lipp esindab eurooplaste identiteeti. Nad eksivad. Kõik taandub rahvustunnetusele. Ainuke erand võib olla Belgia, mis on kunstlikult moodustatud riik.

– Te kaotate! Brexit on esimene kivi müürist. Te pole sellest midagi õppinud! Europrojekti päevad on loetud. Me soovime elada rahvusriikides, mitte võltsilt loodud kunstmoodustistes.

– Kõike kaunist ja nautige järgmise aasta Europarlamendi valimisi, need saavad olema lõbusad…


Veelkord Nigel Farage’i kõne subtiitritega:

Facebook kahjuks piirab selliseid videosid, seetõttu need paljudeni ei jõua. Lohutuseks – elasime üle Nõukogude Liidu, elame üle ka selle diktatuuri!

Tähelepanu väärib, et Farage lõpetab oma kõne vihjega, millest täna kõva häälega ei räägita – tõenäoliselt teevad konservatiivid ja euroskeptikud järgmise aasta eurovalimistel enneolematu tulemuse ja lõpuks ometi saab liitu reformima hakata.

Euroopa Liit peab tagasi minema rahvusriikide majanduskoostöö liidu juurde, selle edukuses ei kahtle keegi. Liikmesriikidele peab tagasi andma nende iseotsustusõiguse! Vastasel juhul lõpevad need piinad pigem varem kui hiljem, sest olgem ausad, praeguses liidus pole keegi õnnelik.