Viktor Orbán: “Ungari vastuseis immigratsioonile ei tähenda, et ungarlastel on kalk süda …!”

0
989

Ungari vastuseis immigratsioonile ei tähenda, et ungarlastel on kalk süda, ütles peaminister Viktor Orbán esmaspäeval, vahendab Postimees.

«Ka meil on südamed. Meil pole südame asemel kivi. Oleme kristlik rahvas. Me teame, mida tähendab pühendumus, mida tähendab aitamine,» lausus Orbán. «Samas ei saa me kõiki aidata, kui selle käigus hävitame oma riigi,» lisas ta.

Orbán külastab parasjagu Varssavit ning teda võõrustav Poola peaminister Mateusz Morawiecki avaldas Orbáni seisukohale toetust. Mõlemad ütlesid, et nende riigid aitavad inimesi Aafrikas ja Lähis-Idas või lähemal nende kodumaale. See on parem viis tegeleda migratsiooniga, ütlesid nad.

Vaata Postimehe allikast


TÄHTIS!

Rahvuslane.ee veebileht lõpetab selle kuu lõpus oma tegevuse. Loe täpsemalt S I I T

Kommenteeri

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia

Palume hoiduda kommentaaridest, mis sisaldavad sõimu, ropendamist, laimu, solvanguid, mõnitamist, mõttetusi ja halvustamist.

(!) NB! (!)

  • Iga kommenteerija vastutab oma kommentaari sisu ees.
  • Teata kindlasti toimetusele sobimatust kommentaarist
  • Rahvuslane.ee ise ei toimeta kommentaare. Artiklile lisatud kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ühtlasi ka selle kommentaari avaldaja.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta ühegi kasutaja poolt lisatud kommentaari ega selle sisu eest.
  • Rahvuslane.ee ei vastuta oma kodulehel olevate lugejakommentaaride sisu ja õigsuse eest, kuid omab õigust vajadusel need kustutada.