Võimalik Junckeri mantlipärija: “purustan kõik konservatiivsed valitsused ELis, ning muudan Euroopa ja Aafrika ühiseks mandriks!”

2
4641
Frans Timmermans ja Jean Claude Juncker. Foto: PAP/EPA

Madalmaade vasakpoliitik Frans Timmermans seadis eelmisel nädalal üles oma kandidatuuri Euroopa Komisjoni järgmiseks presidendiks.

Kui ta osutub valituks, lubab ta purustada kõik konservatiivsed valitsused ELis, ning muuta Euroopa ja Aafrika ühiseks mandriks, kirjutab Euroopa Hääl (Voice of Europe).

Timmermans on täna Euroopa Komisjoni esimene asepresident ja tal on hea võimalus presidendi Jean-Claude Junckerini amet üle võtta.

Varasemates avaldustes on Timmermans öelnud, et Euroopa ei saa olla rahu ja vabaduse koht, kui Euroopa Liidus, isegi kõige kaugemates piirkondades, ei rakendata mitmekesisust läbi massilise rände.

Ühes hiljuti peetud PES Kongressi kõnes tegi ta selgeks, et Euroopa Komisjon tema juhtimisel on nulltolerants riikidele, kes seisavad vastu, mis tahes globalistilisele progressiivsele tegevuskavale, eriti migratsioon kolmandast maailmast.

Timmermansi sõnul on demokraatias peamine vähemuste austamine. Ja ta lubas ka anda välismaale piiramatu rahastuse ja rändega seotud vabaühendustele piiramatu juurdepääsu ELi.

Ta väidab, et Aafrika on Euroopasse inkorporeeritud.

Ta väitis, et Aafrika elanikkonna kasv, mis peaks 2050. aastaks eeldatavalt enam kui kahekordistuma 2,2 miljardile inimesele, peab sama palju inimesi olema nii Euroopas kui aafrikas.

Kokkuvõttes ründas ta järsult natsionaliste.

Timmermansi sõnul on Euroopal tähtis ülesanne “hävitada natsionalism”.

“Rahvuslased soovivad hävitada Euroopat, soovivad hävitame selle suure riikide liidu. Ja nad tõesti usuvad, et selle hävitamise tagajärjel tuleb tagasi Rahvaste Euroopa,  mis on taas tugev. See on nende esimene nägemus. Ma arvan, et see nägemus on ennasthävitav nägemus, “lõpetas ta. 

2 KOMMENTAARID

Comments are closed.