Avaleht Eesti Poliitika Justiitsminister Kalle Laanet astus korruptsioonikahtluse tõttu tagasi

Justiitsminister Kalle Laanet astus korruptsioonikahtluse tõttu tagasi

0
Advertisements

Justiitsminister Kalle Laanet (Reformierakond) otsustas laupäeval pärast peaminister Kaja Kallasega rääkimist meedias ilmunud uudiste valguses tagasi astuda.

“Selleks, et tagada õigusselgus ja valitsuse töörahu, otsustasin täna, et ei jätka justiitsministrina. Teiseks põhjuseks minu tagasiastumiseks on see, et avalikkuses on isikliku rünnaku alla sattunud minu lähedased, kes ei ole seda kuidagi ära teeninud,” ütles Laanet ERR-ile

Eesti Ekspress kirjutas, et nii 2021.–2022. aastal kaitseministrina kui ka 2023. aastast justiitsministrina on Kalle Laanet küsinud ja ka saanud riigilt korteri üürimise eest hüvitist. Kahe ministriperioodi eest on ministeeriumid tema üüriarveid kinni makstud enam kui 12 000 euro eest. Kentmanni tänaval asuv korter kuulub tema kasupoja Joonas Rõõmu ettevõttele JKG, kellega Laanet üürilepingu sõlmis.

———————————————————

Rahvuslane.ee toimetaja kommentaar: Kui Laanet on süüdi, siis karistab teda kohus. Mind isiklikult huvitab, et kas selle taga on taas prokuratuur? Kõigile on teada Laaneti ja prokuratuuri tüli eelnevatel nädalatel. Mäletate, kuidas lagunes EKRE, Isamaa ja Keskerakonna koalitsioon? Taas mängis suurt rolli selles nii KAPO kui ka Prokuratuur. Kõik kes üritavad prokuratuurile veidigi survet avaldada ja kandadele astuda, peagi tuleb mingi kuritegu avalikuks, või vähemalt neid süüdistatakse milleski.

KOMMENTAARID PUUDUVAD

 

Jätkamiseks palun lülita reklaamiblokeerija välja. 

                                                   Rahvuslase toimetus

Translate »
Exit mobile version