Vastame küsimusele: kui ma valisin reformi, kas ma ei ole siis rahvuslane?

0
Advertisements

Rahvuslase Facebooki lehe kommentaariumis esitati meile 2 küsimust, millele me nüüd ka vastame.

Kas Rahvuslane vastandab end kuidagi Reformierakonnaga?

– Jah, kõiges.

Ja kui mina neid valisin, kas ma ei ole siis rahvuslane?

Kunagi ei ole hilja meelt muuta.

Mul on õde, kes valis möödunud riigikogu valimistel ka reformierakonda, ta ei valinud erakonda, vaid inimest, kes oli reformierakonnas. Ta valis inimest tema eelnevate tegude pärast vallajuhina, siis kui see poliitik veel Isamaas oli. ja ta sai riigikokku. Ka mu õde pettus antud inimeses. Ja mu õeke on tulnud õigete poole üle. See keda ta valis, tegi kohaliku vallajuhina palju, riigikogus on ta lihtsalt üks broiler – kõik mida ta valimistel lubas, mitte midagi ei ole ta teinud ja ei tee ka. Mida muidugi liberaalide puhul arvata ongi.

See mida ma öelda tahan, on see et mina ei süüdista ühtki reformierakonna valijat.

See on isegi hea, et reform valimised võitis ja samuti on hea see, et meil see kolmik (reformierakond, sotsiaaldemokraadid ja Eesti200) võimule said.

Inimesed pididki nägema ja see avab nende silmad, et mis juhtub kui vasakpoolsed ja liberaalid võimule saavad, ilma parempoolseteta. Vanasti oli vähemalt veidigi konservatiivne Isamaa pundis, kes neid pidurdas. Isamaa aeg ei oleks iial juhtunud seda, et lastelt raha ära võtta, nagu praeguse Kallase valitsuse esimene “töövõit” oli.

See raske aeg tuleb lihtsalt välja kannatada.

Aga nüüd minu küsimus sulle, et kas sa oled rahul oma valikuga? 

JÄTA OMA VASTUS

Palun sisesta oma kommentaar!
Palun sisestage oma nimi siia